Jak znovu zařídit vaši koupelnu s ohledem na rozpočet

0

Nejspíš jste už nejméně stokrát slyšeli, že nejdražší místnosti v domě, co se týče zařizování, jsou kuchyň a koupelna. To je typický příklad; stále vám to vrtá hlavou, jestliže máte omezený rozpočet, avšak i přes to si chcete vylepšit vaši koupelnu, pusťte se do toho. Určitě to bude vyžadovat nějakou představivost, objíždění obchodů, abyste získali zboží za nejlepší cenu, ale kromě toho zde najdete pár jednoduchých způsobů, jak zařídit vaši koupelnu s ohledem na rozpočet. Pokud byste chtěli poradit, jak koupelnu zařídit, měli byste se spojit s místním instalatérem, který se zabývá koupelnami.

Tapeta

traditional-bathroom-wallpaperJsou vašimi nejlepšími přáteli, pokud chcete předělávat zdi (a dokonce i některé podlahy). Nejenže můžete vybírat ze stovek tapet a mít vlastní design na zakázku, můžete stejně tak vybírat z elegantních barev, designů, detailů a úprav. Navíc stojí jen zlomek toho, co by stály nové obklady, ať už kamenné nebo z jiných materiálů jako například drahý křemen. A s možností vlastního designu, můžete vytvořit vlastní tapetu, která by vypadala jako tyto obklady.

Udělej si sám

Bathroom-Decorating-Ideas-on-a-Budget-With-Angle-DesignSprchové závěsy, koberce nebo jiné věci dělané na zakázku mohou stát majlant, ne-li víc. Hádejte co, můžete si je ale udělat sami. Můžete si koupit různé látky, vytisknout si několik návrhů a vytvořit si vlastní originální předložky, koberce, ručníky a jiné okrasné kousky. Ano, zabere to nějaký ten čas a úsilí. Ale jenom tohle vám zaručí, že doma budete mít jedinečné kousky, něco co je opravdu vaše a originální a vlastně to nebude stát skoro nic, pokud se porozhlédnete po materiálu za dobrou cenu.

Renovujte

Renovujte, nenahrazujte. Nové nesmysly z křemene, velká moderní zrcadla nebo nové skříně jsou poměrně drahé. Pokud máte doma starší kousky, které jsou vytvořeny s pěkných a kvalitních materiálů, můžete je renovovat. Nejenže náklady budou o mnoho menší, v podstatě renovování těch starých skříní a pultů nebude stát skoro nic. Navíc můžete nábytku vdechnout nový vzhled, který se bude líbit hlavně vám. Konečně můžete mít koupelnu ve vintage stylu, kromě toho, náklady budou jen zlomkem toho, kolik byste zaplatili za nové skříně, pulty a další nové zbytečnosti, plus ještě jejich instalace do koupelny.

Vyhledejte si nápady pro reorganizaci

small-bathroom-design-ideas-on-a-budget-with-wooden-flooringMůžete využít prostor na stěnách a sami si přivrtat poličky. Kupte si malou udělej-si-sám poličku, kterou umístíte za záchod. Ano, můžete si najmout dodavatele, který vám poradí s designem a zařídí vám úložný prostor, ale kolik to bude stát? Když zajdete do místního sekáče, a projdete si věci, co prodávají, nebo si vytvoříte vlastní poličky ze starého kusu dřeva, které se jen povaluje kolem, ušetříte docela dost peněz na nákladech na práci a materiál. Navíc, budete mít radost z toho, že vaše tvrdá dřina a obětavost za něco stála a vy si tak vylepšili svůj dům.

Ano, předělat koupelnu bývá dost nákladné. Avšak pár z těchto jednoduchých tipů vám pomůže nejen skvěle snížit náklady, ale také dodají vaší koupelně jedinečnost, odlišnost a jednotný styl, který neuvidíte v žádném jiném domě.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here